Služby

Naše stomatologické pracovisko ponúka súbor služieb v oblasti zubného lekárstva, používame moderné a inovatívne technológie ako strojová endodoncia, radiovisiografia, bielenie zubov, pieskovanie zubov a ďalšie.

 

Naše služby

Či už máte akýkoľvek problém so svojím chrupom, alebo sa chcete zamerať iba na prevenciu, neváhajte a navštívte našu stomatologickú ambulanciu. Tu si môžete vybrať zo širokej ponuky našich služieb. Našou prioritou je Váš žiarivý úsmev a spokojnosť.

Estetická stomatológia

Nielen zdravé, ale aj krásne biele zuby dotvárajú Vášmu image, Vašu osobnosť. Využite preto našu širokú ponuku služieb v oblasti estetickej stomatológie. Náš profesionálny tím je vždy pripravený Vám poradiť.

 

Detská stomatológia

Detských pacientov ošetrujeme už od 3 roku života. Máme dlhoročné skúsenosti s ošetrovaním detí. Detských bolestivých pacientov ošetrujeme prednostne, bez ohľadu na poradie v akom prišli medzi ostatnými pacientami.Liečebný plán detí je zameraný na prevenciu,pečatenie zubov a objednávky detí sú vybavené takisto prednostne.

Protetická stomatológia

Ak to dovolí čas a harmonogram ordinácie, úrazy alebo deštrukcie zubov riešime okamžite. Staršie neriešené defekty Vášho chrupu, o ktorých sa potrebujete poradiť, riešime formou konzultácií, kde uvidíte fotodokumentáciu našich prác a zubného laboratória, s ktorým už dlhé roky spolupracujeme, môžete si prezrieť aj hotové vzorky koruniek a mostíkov. Vždy vypracujeme všetky možnosti riešenia defektu, kde sú v ponuke aj bežné metódy,ale aj nadštandarty pre náročných.